Mantolama

Mantolama, bina yüzeylerini dış etkenlerden korumak, içerideki ısının dışarı kaçmaması ve dışardaki soğuk havadan binanın etkilenmemesi için yapılan bir işlemdir.

Cbo Yapı - 24 Haziran 2021 Perşembe

Mantolama

Mantolama

Günümüzde enerji çok önemli bir hale geldi. Özellikle insanların ısıtmada kullandıkları enerji gün geçtikçe pahalı olmaya ve yetersiz kalmaya başladı. Burda insanlar ısınmadan çok mevcut sıcaklığı muhafaza etmenin yollarını aradılar.

Mantolama, bu sıcaklık kayıplarını ortadan kaldırmak amacı ile üretilen mükkemmel bir çözüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Mantolama, kullanılacak yüzeylere göre materyaller barındırmaktadır. Mantolama yapılacak yüzeyin mevcut durumu mükemmel bir izolasyon için önem arz etmektedir.

CBO Yapı, mantolama konusundaki yılların tecrübesini kullanıcı ile buluşturmaktadır. Uzman personelimiz tarafından yapıyan keşifler neticesinden müşteriye sunulan teklif sonrası uzman personelimiz gerekli alanları mantolamaktadır.

Mantolama hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgiyi müşteri hizmetleri hattımızdan veya whatsapp iletişim hattımızdan alabilirsiniz.


Mantolama konulu bu içerik 358 defa incelenmiştir.

Paylaşın !

Etiketler :

mantolama nedirZiyaretçi Yorumları
 Yorumlar ( 0 )

Diğer Hizmetlerimiz

Çelik Kapı

CBO çelik kapıları, dizayn ve kullanım açısından yüksek standartlara sahip olma özelliklerine sahiptir.

Dekorasyon

Ev ve ofislerinizi iç dekorasyon mimarlarımız tarafından oluşturulan konseptlerle yeniden inşaa ediyoruz.

İnşaat

Cbo Yapı, Türkiye' nin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak bu güne kadar pek çok projeye imza atmış bir kuruluştur.

Mantolama

Mantolama, bina yüzeylerini dış etkenlerden korumak, içerideki ısının dışarı kaçmaması ve dışardaki soğuk havadan binanın etkilenmemesi için yapılan bir işlemdir.

Mobilya

Yatak odalarından genç olalarına, mutfak dolaplarına kadar pek çok mobilya türünü özel olarak imal etmekteyiz.

Otomotiv

İkinci el ve sıfır otomabil ve araç alım satımı da CBO yapının faaliyet alanları arasında yer almaktadır. Güvenli oto alımı için CBO.

Yapı Market Nalburiye

Yapı market, nalburiye mağazamızda yapı adına bütün ürünleri bulabilirsiniz. Geniş yapı market ürünleri CBO nalbur bölümümüzde.