İnşaat

Cbo Yapı, Türkiye' nin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak bu güne kadar pek çok projeye imza atmış bir kuruluştur.

Cbo Yapı - 25 Haziran 2021 Cuma

İnşaat

İnşaat

CBO Yapı, temel hizmet alanları içerisinde yer alan inşaat konusunda bu güne kadar pek çok başarılı projeye imza atmıştır. Türkiye' nin her bölgesinde geniş hizmet ağına sahip olan firmamız, toplu konut projelerinden kamu bina kuruluşlarına pek çok yapı işinde hizmetlerini sürdürüyor.

Temel prensibimiz inşaat sektöründe farklılık oluşturarak son kullanıcıya yüksek standartlarda bir kullanım sunmaktar. Kullanılan materyaller açısından da inşaatlarımız sektörde öne çıkmaktadır. Firmamız yapı müteahhitliği konusnda uzman personeller barındırmaktadır.

İnşaat işlerinde pek çok müşteri tarafından tercih edilmenin gururunu CBO ailesi olarak paylaşmaktayız.


İnşaat konulu bu içerik 649 defa incelenmiştir.

Paylaşın !

Etiketler :

İnşaat firmasıZiyaretçi Yorumları
 Yorumlar ( 0 )

Diğer Hizmetlerimiz

Çelik Kapı

CBO çelik kapıları, dizayn ve kullanım açısından yüksek standartlara sahip olma özelliklerine sahiptir.

Dekorasyon

Ev ve ofislerinizi iç dekorasyon mimarlarımız tarafından oluşturulan konseptlerle yeniden inşaa ediyoruz.

İnşaat

Cbo Yapı, Türkiye' nin önde gelen inşaat firmalarından biri olarak bu güne kadar pek çok projeye imza atmış bir kuruluştur.

Mantolama

Mantolama, bina yüzeylerini dış etkenlerden korumak, içerideki ısının dışarı kaçmaması ve dışardaki soğuk havadan binanın etkilenmemesi için yapılan bir işlemdir.

Mobilya

Yatak odalarından genç olalarına, mutfak dolaplarına kadar pek çok mobilya türünü özel olarak imal etmekteyiz.

Otomotiv

İkinci el ve sıfır otomabil ve araç alım satımı da CBO yapının faaliyet alanları arasında yer almaktadır. Güvenli oto alımı için CBO.

Yapı Market Nalburiye

Yapı market, nalburiye mağazamızda yapı adına bütün ürünleri bulabilirsiniz. Geniş yapı market ürünleri CBO nalbur bölümümüzde.